ky esht disa shenime per atë liniku posht fym cs theme

Go down

ky esht disa shenime per atë liniku posht fym cs theme

Post by 4nD! on October 7th 2010, 8:51 pm

Kjo nuk mund te mirret pa pas forum ti dhe kur don me shti ju duhet me dit hskaju thot me shkru nese nuk dini shkruani komente qysh me qit ne web(forum) dhe pastaj une jap komentin qysh duhet se skom koh mju kallxu Flm per mirkuptim per ndonje ankes koment jo sharje
avatar
4nD!
New Member

Male Posts : 4
Reputation : 0
Language : Albania

http://www.fhg-f3w.darkbb.com

Back to top Go down

Re: ky esht disa shenime per atë liniku posht fym cs theme

Post by Matei on October 7th 2010, 10:06 pm

Sorry, on this forum we talk only with english language.
avatar
Matei
Hyperactive

Male Posts : 2973
Reputation : 100
Language : Romanian (10), English (8), * CSS Stylessheet | HTML *
Location : Romania | Please do not send me pm`s for support or graphic requests, I just ignore them.

http://www.grafikspot.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum